Album I. - 10 grafických listů

Autor: Různí autoři
( )

Různé techniky. Každý list signován a číslován. Chybí grafika Jaroslava Sůry.
výška od 17 do 29,5 cm; šířka od 12 do 21 cm
Datace: 1992-1993
Rámování: volné listy

Konec dražby: 05.04.2022 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč