145. Konvolut grafik 4 kusy

Autor: Různí autoři
( )

všechny signovány tužkou, číslováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 14-40 cm, výška: 14-32 cm, rámování: 32 x 39 - 57 x 39 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč