163. Krajiny

Autor: Různí autoři
( )

konvolut 5 kreseb, volné listy, různí autoři
výška od 30 do 49 cm
šířka od 34 do 59 cm
signováno
Technika: kresba
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč