52. Konvolut 4ks mědirytin

Autor: Různí autoři
( )

3 Ks mědiritin volné listy.
1 ks mědiritina, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Autoři popsáni na reversu.
Technika: mědirytina
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč