524. Konvolut 3 ks

Autor: Různí autoři
( )

soubor 3 kusů, kresba, olej, grafika. Motivy Březový háj, Louka, Londýn, zaskleno, rámováno.

Konec dražby: 10.02.2020 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč