524. Konvolut 3 ks
Autor: Autoři Různí
( )
soubor 3 kusů, kresba, olej, grafika. Motivy Březový háj, Louka, Londýn, zaskleno, rámováno.
Konec dražby: 10.02.2020 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč