77. Konvolut 3ks grafik

Autor: Různí autoři
( )

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno, různé formáty, litografie a suchá jehla
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 32 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč