77. Konvolut grafik

Autor: Autoři Různí
( )

2 ks grafik, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: mědirytina
Šířka: 23 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 33 x 38 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 16.03.2023 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč