75. Umučení Sv. Tomáše
signováno a značeno v desce, zaskleno
Šířka: 28 cm, výška: 45 cm, rámování: 65 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.03.2019 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč