Trh v Soproni

Autor: Jaroslav Šimůnek
(1872 Praha - 1939 Kouřim)

signováno a datováno vpravo dole, místo určení pod podpisem, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1916
Šířka: 60 cm, výška: 48 cm, rámování: 59 x 81
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.06.2019 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč