Krajina u Pivína

Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 37,5 x 43 cm

Konec dražby: 13.12.2018 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč