Chalupa

Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)

signováno vlevo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 46 cm

Konec dražby: 25.09.2018 22:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč