73. Tání
Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč