Rajská zahrada

Autor: Josef Mžyk
(1944 Vídeň)

signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 23/127, zaskleno, rámováno
Technika: serigrafie, datace: 1992
Šířka: 84 cm, výška: 65 cm, rámování: 78 x 98 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 4 000 - 6 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:26

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč