84. Postavy
signováno dole uprostřed, zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm, rámování: 71 x 50,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč