121. Brána do dvora

Autor: František Hladík
(1887 Praha - 1944 Skála)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, novější rám
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1915
Šířka: 40 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 49 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:14

Dosažená cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (37)

částkapříhoz
5 500 Kč25.9.2018 20:09:08
5 000 Kč25.9.2018 20:09:05 (limit 25.9.2018 20:08:23)
5 000 Kč25.9.2018 20:09:05
4 900 Kč25.9.2018 20:09:02 (limit 25.9.2018 20:08:23)
4 800 Kč25.9.2018 20:09:02
4 700 Kč25.9.2018 20:08:56 (limit 25.9.2018 20:08:23)
4 600 Kč25.9.2018 20:08:56
4 500 Kč25.9.2018 20:08:53 (limit 25.9.2018 20:08:23)
4 400 Kč25.9.2018 20:08:53
4 300 Kč25.9.2018 20:08:50 (limit 25.9.2018 20:08:23)
4 200 Kč25.9.2018 20:08:50
4 100 Kč25.9.2018 20:08:46 (limit 25.9.2018 20:08:23)
4 000 Kč25.9.2018 20:08:46
3 900 Kč25.9.2018 20:08:42 (limit 25.9.2018 20:08:23)
3 800 Kč25.9.2018 20:08:42