121. Brána do dvora

Autor: František Hladík
(1887 Praha - 1944 Skála)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, novější rám
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1915
Šířka: 40 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 49 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:05

Aktuální cena: 2 000 Kč

Zbývá: 3d 4h 33m 33s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (9)

částkapříhoz
2 000 Kč18.9.2018 15:59:05
1 900 Kč6.9.2018 18:04:31
1 800 Kč31.8.2018 21:24:41
1 700 Kč28.8.2018 10:55:46
1 600 Kč23.8.2018 08:00:20
1 500 Kč22.8.2018 16:09:25
1 400 Kč22.8.2018 14:21:15
1 300 Kč22.8.2018 11:50:54
1 200 Kč20.8.2018 16:39:54