Brána do dvora

Autor: František Hladík
(1887 Praha - 1944 Skála)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, novější rám
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu, datace: 1915
Šířka: 40 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 49 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:14

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč