122. Na Trnávce (Želiv)

Autor: Jaromír Kunc
(1900 Humpolec - 1971 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek, rám poškozen
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 79 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:06

Aktuální cena: 2 400 Kč

Zbývá: 3d 4h 20m 25s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 300 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
2 400 Kč13.9.2018 20:54:23
2 300 Kč3.9.2018 14:48:51