Na Trnávce (Želiv)

Autor: Jaromír Kunc
(1900 Humpolec - 1971 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek, rám poškozen
Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 79 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:07

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč