85. Moře
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 59 cm, rámování: 72 x 92 cm
Konec dražby: 17.04.2019 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč