843. Pobřežní město
signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 9,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč