V horách

Autor: Emanuel Hosperger
(1891 Praha - 1984 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 75,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč