193. Krajina
Autor: František Švéda
(1901 Prostějov)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 33,5 x 43 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč