Ženský portrét

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1996
Šířka: 8 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 17:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč