88. Žena v šátku
nesignováno, na reversu tužkou nápis Svolinský
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 13:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč