109. Louka u rybníka

Autor: Bohumil Puchýř
(1914 Nové Město na Moravě - 1985 Rokytno)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 62 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:53

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 18d 12h 0m 15s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč