109. Louka u rybníka

Autor: Bohumil Puchýř
(1914 Nové Město na Moravě - 1985 Rokytno)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 62 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:58

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (12)

částkapříhoz
2 500 Kč6.11.2018 19:53:39 (limit 6.11.2018 19:49:36)
2 400 Kč6.11.2018 19:53:39
2 300 Kč6.11.2018 19:51:42 (limit 6.11.2018 19:49:36)
2 200 Kč6.11.2018 19:51:42
2 100 Kč6.11.2018 19:26:57 (limit 6.11.2018 14:59:06)
2 000 Kč6.11.2018 19:26:57 (limit 6.11.2018 19:26:57)
1 700 Kč6.11.2018 19:26:49 (limit 6.11.2018 14:59:06)
1 600 Kč6.11.2018 19:26:49
1 500 Kč6.11.2018 19:26:47 (limit 6.11.2018 14:59:06)
1 400 Kč6.11.2018 19:26:47
1 300 Kč6.11.2018 12:56:26
1 200 Kč22.10.2018 08:19:45