176. Pohled na Prahu

Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 55 cm, rámování: 69 x 95 cm

Konec dražby: 14.07.2019 15:25

Zbývá: 17d 4h 55m 50s

Vyvolávací cena: 20 000 Kč