Modlící se muž
Autor: František Jaroš
(1862 Praha - 1905 Jičín)
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1925
Šířka: 47 cm, výška: 36 cm, rámování: 49,5 x 60 cm
Konec dražby: 24.08.2023 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč