213. Stromy u jezírka

Autor: František Jaroš
(1862 Praha - 1905 Jičín)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, rámováno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1902
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 38 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč