89. Chýše
Autor: Augustin Němejc
(1861 Nepomuk - 1938 Plzeň)
signatura s datací vlevo dole, zaskleno a zarámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 41,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 34 x 45
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč