Konvolut grafik

nesignováno, konvolut grafik - 3 kusy
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 21,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 12.12.2018 20:15

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč