81. Konvolut tisků
Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)
signováno a datováno dole, konvolut tisků - 4 kusy, paspartováno, zaskleno
Datace: 1966 - 1971
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 36 x 42 cm
Konec dražby: 17.04.2019 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč