Na bramborách

Autor: Vojtěch Sedláček
(1892 Libčany - 1973 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1949
Šířka: 52 cm, výška: 37 cm, rámování: 54 x 67,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč