Topoly u silnice

Signováno vlevo dole. Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 54 cm, rámování: 64 x 50 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč