Cesta k pramenům

signováno tužkou vpravo dole, autorský list, s věnováním od autora
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 13:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč