113. Pohled na Příbram

Autor: Stanislav Geisler
(1908 Suchý Důl - 1984 Příbram)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 71 cm, výška: 51 cm, rámování: 64 x 83 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč