Na zastávce

signováno vlevo/vpravo dole, fixováno na kartonu
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 36,5 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 14:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč