Portrét ženy

signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1985
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 14:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč