Adam a Eva

Autor: Zdeněk Crha
(1931 Radošovice - 1992 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 51 cm, výška: 71 cm, rámování: 81 x 61 cm

Konec dražby: 14.07.2019 17:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč