Pohled do údolí

Autor: Vlasta Čecháková Klemsová
(1905)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rám mírně poškozen
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1957
Šířka: 41 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 51 x 62 cm

Konec dražby: 06.11.2018 21:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč