1454. Michalská ulice
Autor: Jaroslav Horyna
(1913)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 72,5 x 46,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč