8. Babička

Autor: Adolf Liebscher
(1857 Praha - 1919 Potštejn)

rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 21 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 30 x 24
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:03 SEČ

Zbývá: 12d 7h 27m 40s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč