96. Horská bystřina
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 76 cm, rámování: 91 x 115 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč