167. Děti
Autor: Alena Ladová
signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 11 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 06.11.2018 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč