166. Děti

Autor: Alena Ladová

signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 11 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 06.11.2018 20:50

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 18d 13h 18m 19s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč