166. Děti

Autor: Alena Ladová

signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 11 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 06.11.2018 20:50

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 200 Kč