98. Děti na buvolu - Asie
značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 45 cm, rámování: 51 x 33 cm
Konec dražby: 12.12.2018 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč