Dívka s jablkem

Nástěnný reliéf z pálené hlíny, glazura poškozena. Zezadu značeno "A"
Výška: 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.08.2018 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč