Panna Marie

Autor: Josef Mathauser
(1846 Staňkov - 1917 Praha)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1912
Šířka: 33 cm, výška: 52 cm, rámování: 61 x 42 cm
Stav: používáno

Konec dražby: 04.03.2019 22:09

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč