1. A. Kopec - Mořské vlny

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 66,5 x 86,5 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:00 SELČ

Dosažená cena: 4 601 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (19)

částkapříhoz
4 601 Kč18.5.2021 19:47:38 (limit 18.5.2021 19:31:27)
4 301 Kč18.5.2021 19:47:38
4 001 Kč18.5.2021 19:47:27 (limit 18.5.2021 19:31:27)
3 701 Kč18.5.2021 19:47:27
3 401 Kč18.5.2021 18:07:13
3 101 Kč18.5.2021 16:24:43
2 801 Kč16.5.2021 21:45:16
2 501 Kč11.5.2021 23:21:14
2 201 Kč1.5.2021 20:10:59
1 901 Kč14.4.2021 06:48:08
1 601 Kč13.4.2021 19:53:23
1 301 Kč13.4.2021 09:09:29
1 200 Kč13.4.2021 09:09:29 (limit 11.4.2021 20:24:20)
1 001 Kč13.4.2021 09:09:20 (limit 11.4.2021 20:24:20)
801 Kč13.4.2021 09:09:20