1. A. Kopec - Mořské vlny

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 66,5 x 86,5 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:00 SELČ

Dosažená cena: 4 601 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (19)

částkapříhoz
601 Kč11.4.2021 20:24:20 (limit 11.4.2021 20:24:20)
401 Kč4.4.2021 14:45:22
201 Kč26.3.2021 16:43:20
1 Kč26.3.2021 15:10:26