1. A. Kopec - Mořské vlny
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 66,5 x 86,5 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:00 SELČ
Dosažená cena: 4 601 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč