Krajina

Autor: František Šnajder
(1914 Tovéř (Olomouc) - 2001 Šternberk)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1979
Šířka: 57,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 40 x 78 cm

Konec dražby: 11.12.2018 22:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč