Chalupy v Jeseníkách

Autor: František Šnajder
(1914 Tovéř (Olomouc) - 2001 Šternberk)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 90 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 98,5 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč