Kluk na koloběžce

Autor: Gyula Virágh
(1880 Chust, Ukrajina - 1949 Mukačevo)

signováno vlevo dole, velkoformátová malba významného zakarpatského umělce, původní rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 145 cm, rámování: 156 x 108
Stav: vynikající

Konec dražby: 25.09.2018 20:13

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč