21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00 SELČ

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)

Kytice ve džbánu II

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 11 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:14 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Micheline Chibrac

Les Chardons

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:24 SELČ

vydraženo více informací

Sedící žena

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:18 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Roger Parent

Zátiší s kaktusem

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:19 SELČ

Autor: Karl Harrer

Alpské jezero

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 22:20 SELČ

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.